ОСТАННІ НОВИНИ

З початку року в Україні зафіксували 300 випадків сказу у тварин

Анастасія Мельник

|

Станом на 1 квітня в Україні зареєстровано 300 випадків сказу тварин. Про це Львівському порталу повідомили у відповідь на запит до Держпродспоживслужби України.

 

«В Україні епізоотична ситуація щодо сказу була і залишається складною, станом на 1 травня в Україні зареєстровано 300 випадків сказу, що на 207 випадків менше, ніж за аналогічний період минулого року», – йдеться у повідомленні.

Найбільше випадків сказу виявлено у Вінницькій області – 59 випадків, Черкаській області – 20 випадків, Львівській області – 18 випадків, Кіровоградській області – 15 і Житомирській області – 16 випадків.

Також фахівці зазначають, що за видовою структурою захворювання тварин на сказ в Україні виглядає наступним чином: лисиці – 100 випадки, коти – 99 випадків,
собаки – 72 випадки, жуйні (велика та дрібна рогата худоба) – 15, інші дикі тварини – 14 випадків.

Додамо, як вже повідомляв Львівський портал,  станом на 14 травня у Львівській області зареєстровано 20 випадків сказу серед тварин, один з них у Львові. Зокрема, мова йде про 8 випадків сказу у собак, 7 – лисиць та 5 – котів.

Відтак, через випадок сказу у собаки, 16 травня ветеринарно-стерилізаційний центр для безпритульних тварин ЛКП «Лев»  закрили на карантин до 15 липня.

Нагадаємо, Львівський портал, писав про симптоми сказу та як врятувати життя домашньому улюбленцю.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...