ОСТАННІ НОВИНИ

ЛКП «Лев» закрили на карантин

Анастасія Мельник

|

Ветеринарно-стерилізаційний центр для безпритульних тварин ЛКП «Лев»  закрили на карантин до 15 липня, через випадок сказу. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі міської ради.

 

«Від сьогодні і до 15 липня, терміном на 60 днів, ЛКП «Лев» закривається на карантин, як того вимагає законодавство України, зокрема, інструкція щодо боротьби з поширенням сказу. Цих 60 днів не буде змоги ні завозити ні вивозити тварин на підприємство. Усі тварини, які у нас були — собаки і коти, залишаються під наглядом наших ветеринарів», — розповіла Оксана Кошак.

За її словами, карантин роблять, щоб переконатися, що не відбулося перехресного зараження інших тварин цим захворюванням. Всі тварини, які були на підприємстві не контактували з цим собакою, але все одно, щоб виключити таку можливість, треба обов’язково перетримати 60 днів на карантині.

Реклама партнерів

«Проте, ми не залишаємо місто, і будемо надаватимемо допомогу, якщо десь будуть зафіксовані випади покусу. Таких тварин наш екіпаж буде транспортувати в державну ветеринарну клініку, яка знаходиться на вул. Промислова, 9. Про всі такі випадки слід повідомляти цю клініку. Також зараз ми будемо активно співпрацювати з Держпродспоживслужбою. Проте, поки не відомо, де та у кого тварина проживала до цього. Тому важливо розшукати власників собаки, щоб уберегти цих людей від небезпеки можливого зараження», — додала Оксана Кошак.

Як раніше повідомляв Львівський портал, вперше з 2007 року у Львові зареєстрували випадок сказу у тварини. Собаку виявили у парку «Знесіння». Через це ветеринари безоплатно провакцинують домашніх тварин від сказу, які проживають у радіусі п’яти кілометрів від парку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.