ОСТАННІ НОВИНИ

Правоохоронець врятував бабцю, яка палила суху рослинність на городі і загорілася сама

Соломія Головіна

|

У селі Тучапи Городоцького району підполковник поліції врятував 87-річну бабусю, на котрій зайнявся одяг через підпал сухої рослинності на городі. Про це Львівському порталу повідомили у відділі комунікації поліції у Львівській області.

 

Завідувач кафедри тактико-спеціальної підготовки Львівського державного університету внутрішніх справ, офіцер поліції Юрій Йосипів забезпечував охорону виборчої дільниці, розташованої у селі, коли близько 12.45 почув крик жінки, котра кликала на допомогу. Підполковник поліції негайно відреагувавна заклики та побачив, що у розташованому неподалік дільниці домогосподарстві на городі літня жінка запалила сухі стебла кукурудзи. Вогонь перекинувся на синтетичний одяг господині, який миттєво спалахнув. Намагаючись збити полум’я, жінка впала і не могла самостійно піднятись.

Реклама партнерів

Правоохоронець загасив палаючий одяг на пенсіонерці. Після цього разом з сусідом, котрий також прибіг на допомогу, рятівники загасили вогонь, який міг перекинутись на господарські будівлі. Зараз 87-річна потерпіла перебуває у лікарні.

«Я знайомий з Юрієм вже досить давно і знаю його як справжнього офіцера, чоловіка, завжди готового прийти на допомогу. Він був серед тих, хто у 2014 році першими зголосились вирушити на схід України у зону АТО, супроводжуючи бійців новоствореного добровольчого батальйону «Львів». У подальшому він ніс службу у зоні бойових дій не одну ротацію та був нагороджений. Сьогоднішній вчинок характеризує Юрія як справжнього правоохоронця – мужнього та рішучого. Це правильно, що саме такі люди навчають майбутніх поліцейських, не лише в теорії, але й на практиці показуючи, що таке бути правоохоронцем та справжнім чоловіком», – зазначив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.