ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині голосуватимуть понад 10 тисяч виборців з інших областей

Вероніка Рой

|

У неділю, 21 квітня, відбудеться повторне голосування на чергових виборів президента України. Відтак, понад 10 тисяч виборців з інших областей голосуватимуть на Львівщині. Про повідомила начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату, передає прес-служба Львівської ОДА.

 

Загалом цього разу відділи ведення Державного реєстру виборців Львівщини (а таких в області є 34) прийняли 22 тисячі 228 заяв про тимчасову зміну місця голосування. Для порівняння, перед першим туром виборів 31 березня таких заяв було 20 тисяч 271, тобто на 1 тисячу 957 менше.

За остаточними даними, 16 тисяч 849 осіб обрали місцем голосування Львівщину, з яких 6 тисяч 530 змінили місце голосування в межах області. Отже, 10 тисяч 319 виборців з інших областей, а також із закордонного виборчого округу 21 квітня голосуватимуть на дільницях Львівщини. Найбільше тих, хто голосуватиме в нас – це виборці з Донецької (1147), Дніпропетровської (819) областей та м. Києва (721).

Реклама партнерів

Водночас, за словами Зоряни Павлів, 5 тисяч 302 виборці Львівщини голосуватимуть за межами області, 1517 з них (майже 29%) обрали для ТЗМГ столицю України. Загальна кількість виборців в Україні, які скористались тимчасовою зміною місця голосування перед другим туром, – 252 тисячі 814 осіб.

Більше новин про вибори на сторінці «Державний реєстр виборців. Львівщина».

Як повідомляв Львівський портал, напередодні першого туру президентських виборів львів’яни годинами простоювали у черзі, щоб змінити місце голосування.

21 квітня у виборчих бюлетенях буде два кандидати у Президенти України: Петро Порошенко та Володимир Зеленський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.