ОСТАННІ НОВИНИ

Мерія виділила 750 тисяч на реставрацію костелу святого Казимира

Наталя Дуляба

|

Сьогодні, 4 квітня, сесія Львівської міської ради виділила з бюджету 750 тисяч гривень на реставрацію костелу святого Казимира, що на вул. М. Кривоноса, 1. «За» відповідну ухвалу проголосували 43 депутати, передає кореспондент Львівського порталу.

 

За виділені кошти збираються відреставрувати приміщення колишніх келій костелу святого Казимира, який є пам’яткою архітектури місцевого значення.

Зазначимо, що на вул. М. Кривоноса, 1 розташований колишній монастир чернечого ордену Реформатів та костел святого Казимира (сьогодні – церква блаженного отця Климентія Шептицького). Мам монастир і церква мають статус пам’яток історії та перебувають під охороною ЮНЕСКО. Зараз частина цього комплексу перебуває у держвласності з правом оперативного управління Львівським державним університетом внутрішніх справ МВС.

Реклама партнерів

У приміщенні монастиря планують відкрити музей Митрополита Андрея Шептицького. Про це у Львові заговорили ще у 2016 році. Втім лише нещодавно міська рада затвердила програму, яка передбачає комплекс заходів зі створення і функціонування цього музею.

Також у бюджеті розвитку Львова на 2019 рік передбачили 1 млн грн на створення музею Андрея Шептицького. Втім ці кошти витратять лише тоді, коли питання із переселенням університету МВС буде вирішене.

Відео: Варіанти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...