ОСТАННІ НОВИНИ

Чоловік намагався провезти через кордон 320 кг біодобавок для спортсменів та 120 кг цукерок

Соломія Головіна

|

Мешканець Чернівецької області намагався незаконно ввезти на територію України понад 320 кг біодобавок для спортсменів та 120 кг цукерок «Фереро Рошер». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Львівській області.

 

Митники викрили водія «Mercedes-Sprinter», який прямував з Польщі, у пункті пропуску «Грушів».

Реклама партнерів

Формою проходження митного контролю він обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим заявив про відсутність будь-яких товарів, що підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню, або належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження.

Однак під час митного контролю транспортного засобу в його багажному відділенні серед особистих речей у валізах виявлено 320 кг біодобавок для спортсменів та 120 кг цукерок «Фереро Рошер».

Отже, громадянин намагався перевезти через митний кордон України товар, переміщення якого обмежено згідно зі ст. 378 Митного кодексу України та Постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.2012 № 434, чим порушив митні правила, передбачені статтею 471 Митного кодексу України. Товар вилучено. Його вартість буде встановлено додатково. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Справу скерують до суду.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.