ОСТАННІ НОВИНИ

Працівники «швидких» пікетують Львівську облраду

Соломія Головіна

|

Працівники швидкої медичної допомоги сьогодні, 12 березня, вийшли на пікет під стіни Львівської обласної ради. Про це з місця події передає кореспондент Львівського порталу.

 

Як пояснили пікетувальники, під час нинішнього пленарного засідання на збільшення зарплати працівникам “швидких” заплановано виділити 30 млн грн, втім спершу мова йшла про 90 млн грн.

«Сьогодні депутати планують виділити 30 млн грн. Але спершу мова йшла про 90 млн грн, на других зборах колективу – вже про 80 млн грн, в кінцевому результаті вийшло 30 млн грн», – каже фельдшер швидкої медичної допомоги 1-ої підстанції Олег Березяк.

Реклама партнерів

До працівників «швидких» вийшов голова Львівської ОДА Олег Синютка, пояснивши, що ці 30 млн грн розприділять на півроку, а згодом виділять ще.

«Чому не виділяємо відразу всі гроші? Тому що всієї суми одразу нема. Тому виділятимуться кошти,  щоб їх вистачило на півроку. А потім, коли будуть вноситися зміни до бюджету, рухатимемося далі», – сказав очільник облдержадміністрації.

Як розповів Олег Березяк, із виділенням додаткових коштів, зокрема, обіцяється підняття зарплати водіям на 2 тис. грн, фельдшерам – на 2,5 тис. грн.

Серед інших вимог працівників «швидких» – забезпечення належною кількістю машин.

«На 10 тис. населення має бути одна бригада “швидкої”, а на увесь Львів є лише 20, в той час як мало бути 90-100», – обурився Олег Березяк.

Раніше Львівський портал писав про те, що медики Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф погрожують облдержадміністрації страйками, зокрема, і через низькі зарплати працівників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.