ОСТАННІ НОВИНИ

АТОвці скаржаться, що їх усунули від організації роботи Будинку воїна

Соломія Головіна

|

Урочисто відкритий у жовтні 2018 року Будинок воїна на вулиці Короленка досі не має напрацьованої концепції розвитку. Про це сьогодні, 12 березня, виступаючи перед депутатами Львівської облради під час пленарного засідання, заявив учасник бойових дій на Донбасі Володимир Правосудов, передає кореспондент Львівського порталу.

 

«У перші дні після відкриття багато молоді, школярів відвідали Будинок воїна і побачили колекцію зброї. Через 4 дні його з технічних причин закрили на ремонт. Отож, виникла низка проблем щодо подальшого його функціонування», – сказав учасник АТО.

Зазначивши, що викликав стурбування наказ облради про передачу нерухомого майна Будинку воїна на баланс КП «Доля».

«Ми, учасники бойових дій, які боролися за повернення цієї будівлі у користування ЛОР, були усунені від процесу організації його подальшої роботи, і не бачимо концепції його розвитку», – наголосив Володимир Правосудов.

Відтак висловив наступну вимогу: доручити управлінню майном спільно з Координаційною радою учасників бойових дій Львівщини, ветеранськими організаціями та КП «Доля» напрацювати концепцію функціонування Будинку воїна.

Як повідомляв Львівський портал, Російський культурний центр примусово виселили з приміщення Львівської  обласної ради на вулиці Короленка на початку травня 2017 року. Російське товариство залишило приміщення на Короленка у жалюгідному стані.

При обстеженні приміщення працівники облради виявили газети із антиукраїнським змістом. Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк звернувся із листом до СБУ у Львівській області, у якому попросив дати правову оцінку антиукраїнському змісту газети «Русский весник».

У Львівській облраді пообіцяли, що у 2018 році на місці колишнього Російського культурного центру з’явиться Будинок воїна.

13 жовтня 2018 року на місці колишнього Російського культурного центру відкрили та освятили Будинок воїна.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...