ОСТАННІ НОВИНИ

У 2019 році зарплата сімейних лікарів становитиме від 15 до 25 тисяч гривень, - Супрун

Вероніка Рой

|

У 2019 році середня зарплата сімейних лікарів в Україні складе від 15 до 25 тисяч гривень. Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун в інтерв’ю «Радіо Свобода».

 

Міністр пов’язує збільшення заробітної платні із упровадженням нових правил оплати, коли людина обирає свого сімейного лікаря сама.

«Ті лікарі, які насправді є хорошими лікарями, мають багато пацієнтів, за кожного пацієнта отримують кошти, і в кінці вони мають новий трудовий договір із своїм медичним закладом. Вони вже не є прив’язані до тарифної сітки. І за кожного пацієнта отримують якусь частку грошей», – пояснює вона.

За її оцінкою, заробітна платня лікарів і медсестер у зв’язку з медичною реформою виросла в два-три рази.​

«На рівні сімейних лікарів первинної ланки – (зарплата сягає – ред.) від 15-ти до 25-ти тисяч. Це в залежності від кількості пацієнтів і в якому місці, і чи це є педіатр, чи це є сімейний лікар, чи терапевт.І дуже важливо також сказати, що опитування показує, що 76% українців не лише обрали свого лікаря, але вони також є задоволені своїм вибором. Три чверті вже є задоволені своїми лікарями», – сказала Супрун.

Нагадаємо, Львівський портал з’ясував, скільки насправді стали заробляти лікарі у шістьох поліклініках Львова.

Більш детально про декларації з лікарями, фінансову «децентралізацію», надану закладам первинної допомоги, та про фактично одноосібний розподіл отриманих коштів у поліклініках, читайте тут.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...