ОСТАННІ НОВИНИ

У Стрию відкрили новий сервісний центр МВС

Олександр Косик

|

Вчора, 7 листопада, відбулась презентація оновленого приміщення сервісного центру МВС у Стрию, який став сьомим у списку сервісних центрів МВС нового взірця у Львівській області. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

 

Тут громадянам надаватимуть послуги із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчення водія, видачі довідок про несудимість, тощо.

Сервісні центри МВС нового зразка побудовані за принципом прозорого офісу та оформлені в єдиному візуальному стилі. Завдяки технічним зручностям – електронній черзі, сучасній інформаційній системі, планшету оцінки якості обслуговування, процес отримання послуг для громадян значно спростився. Також центри є інклюзивними, обладнані полицями для буккросингу та дитячими куточками для найменших відвідувачів.

Ще шість оновлених сервісних центри МВС у Львівській області вже працюють у містах Львів, Новояворівськ, Червоноград, Самбір, селах Червоне, Стрільбичі. В населених пунктах, де відсутні стаціонарні сервісні центри МВС, за запитами від органів місцевого самоврядування громадян обслуговує мобільний сервісний центр МВС. Графік його виїздів та маршрути можна знайти на сайті Головного сервісного центру МВС.

Сервісні центри МВС працюють за графіком: у вівторок – п’ятницю – з 9:00 до 18:00, у суботу – з 9:00 до 16:45. За консультаціями з приводу послуг можна звертатися за телефоном (044)-290-19-88.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...