ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові не вистачає інспекторів із паркування

Олена Карп'юк

|

Сьогодні, 29 жовтня, у Львівській міській раді відбувся письмовий конкурс на заміщення вакантних посад інспекторів із паркування. Участь взяли 10 кандидатів, які претендували на 15 посад інспекторів з паркування, 10 кандидатів — на 2 посади юрисконсультів, та 3 кандидати — на 2 посади диспетчерів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі міськради Львова.

 

«Сьогодні відбувся конкурс на заміщення вакантних посад юрисконсультів, диспетчерів та інспекторів з паркування. Кандидати писали екзаменаційні завдання: це 5 питань, кожне з яких оцінювали по 5 балів, тобто максимальна кількість — 25. Кандидатів, які сьогодні написали тести на більш, ніж 13 балів, допускатимуть до усного конкурсу. Результати ми оголосимо завтра, оскільки зараз їх перевіряють юридичний департамент ЛМР та управління персоналом», — розповів начальник управління безпеки міста Юрій Діль.

За його словами, на заміщення всіх вказаних вакантних посад у мерії розробили окремі завдання, які стосувалися адміністративного права та правил дорожнього руху.

Реклама партнерів

«Наразі за інспекторами маємо недобір. Нам надсилали багато резюме, було багато заявок, але, на жаль, на конкурс прийшли лише 10 кандидатів», — додав Юрій Діль.

Всі результати конкурсу оголосять завтра, 30 жовтня. Кандидати, які успішно склали тест, матимуть ще усний конкурс, після якого вже оголосять переможців.

За попередніми даними міськради, зарплата інспектора з паркування становить близько 9-10 тисяч гривень.

Нагадаємо, нові інспектори з паркування, які запрацюють у Львові на вимогу закону «Про реформування сфери паркування транспортних засобів», почнуть штрафувати водіїв-порушників із 1 листопада. До цього часу вони залишатимуть на лобовому склі неправильно запаркованих автомобілів листівки з попередженням.

Як повідомляв Львівський портал, інспектори з паркування почнуть масово штрафувати водіїв за паркування на тротуарах, пішохідних переходах, газонах та будь-якому іншому невстановленому місці. Також вони евакуйовуватимуть автомобілі на штрафмайданчик. При цьому виписувати штрафи нові інспектори зможуть без присутності водія. Детальніше про те, яким чином інспектори фіксуватимуть порушення, про розмір штрафів, а також про те, що чекає на водіїв на «єврономерах», читайте у статті «Звільнити Львів від самовільних парковок: місія (не)можлива?».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...