ОСТАННІ НОВИНИ

Із 5 жовтня у Львові водіїв почнуть попереджати про штрафи за неправильне паркування

Олена Карп'юк

|

Нові інспектори з паркування, які запрацюють у Львові на вимогу закону «Про реформування сфери паркування транспортних засобів», почнуть штрафувати водіїв-порушників із 1 листопада. Втім до цього часу вони будуть розміщувати попередження про штраф на лобовому склі неправильно запаркових автомобілів. Про це пише Zaxid.net, передає Львівський портал.

 

«Триває прийом документів від претендентів на посади інспекторів. 28 жовтня буде присяга інспекторів відповідно до результатів конкурсу. Наразі маємо близько 30 резюме на посади інспекторів з паркування. Усі кандидати, які подались, проходять практику з патрульною поліцією. Очікуємо, що 1 листопада інспектори працюватимуть з постановами», – розповів сьогодні, 3 жовтня, начальник управління безпеки міста Юрій Діль.

Зазначимо, спочатку планувалось, що інспектори з паркування запрацюють у Львові зі середини жовтня. Втім початок їхньої роботи затягнувся через необхідність проведення конкурсу на посаду інспекторів з паркування.

Водночас міський голова Львова зауважив, що вже у жовтні, поки майбутні інспектори стажуються, варто розпочати попереджати водіїв-порушників про майбутні штрафи.

«Профілактично на кожну з машин, яка стоїть у забороненому місці, треба чіпляли попередження про штраф, який людина буде сплачувати з листопада. Люди, які стажуються на посади інспекторів, мають пройтися вулицями міста і на кожне лобове скло машини, яка стоїть під знаком, у недозволеному місці вчепити аркуш паперу з попередженням», – зазначив Андрій Садовий.

Відтак у міській раді вирішили, що інспектори-стажери уже з цієї п’ятниці, 5 жовтня, розпочнуть розміщувати такі попередження на лобовому склі неправильно припаркових автомобілів.

Як повідомляв Львівський портал,  інспектори з паркування почнуть масово штрафувати водіїв за паркування на тротуарах, пішохідних переходах, газонах та будь-якому іншому місці. Також вони евакуйовуватимуть автомобілі на штрафмайданчик. При цьому виписувати штрафи нові інспектори зможуть без присутності водія. Детальніше про те, яким чином інспектори фіксуватимуть порушення, про розмір штрафів, а також про те, що чекає на водіїв на «єврономерах», читайте у статті «Звільнити Львів від самовільних парковок: місія (не)можлива?».

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...