ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська облрада спрямувала три мільйони на спорудження пам’ятника ЗУНР Львові

Соломія Головіна

|

Депутати Львівської обласної ради 25 жовтня підтримали рішення спрямувати 3 млн грн на спорудження пам’ятного знаку ЗУНР у м. Львові. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської облради.

 

Власне, під час вчорашньої сесії депутати внесли зміни до показників обласного бюджету на 2018 рік.

За словами голови постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Олега Домчака,кошти, які не використані в рамках обласних програм за підсумками 9 місяців, перерозподілені на інші цілі.

«Втратили деякі департаменти, не використавши передбачені їм кошти, у межах окремих завдань і заходів обласних цільових програм», – пояснив він.
За інформацією посадовця, невикористаний фінансовий ресурс спрямували зокрема, на:

-спеціальне обладнання для безперебійного живлення для військового госпіталю – 600 тис грн;
-підтримку соціально-незахищених категорій громадян Львівщини – 2 млн грн;
-підтримку реабілітованих та репресованих – майже 800 тис грн;
-спорудження пам’ятного знаку ЗУНР у м. Львові – 3 млн грн;
-підтримку туризму Львівщини – 500 тис грн;
-підтримку українського книговидання – близько 800 тис грн.

Нагадаємо, на 2018 рік затверджена 31 обласна цільова програма, загальний річний обсяг фінансування для програм становить 1 566 940 тис грн, а з урахуванням субвенцій з місцевих бюджетів – 1 581 700 тис грн (у 2017 році – 897 300 тис грн і 974 100 тис грн).

Підсумовуючи розгляд питання, Олег Домчак підкреслив, що загалом за результатами роботи 9 місяців відсоток виконання програм є низьким і становить за касовими видатками лише 51,1% від запланованого фінансування, а це менше навіть, ніж у 2017 році – 52,3% від загального обсягу фінансування.

«Усі обласні цільові програми було затверджено сесією обласної ради у грудні 2017 року і відсоток виконання програм за 9 місяців очікувався на рівні не менше 70%. Однак низка заходів програм не виконується взагалі. Сподіваємося, що окремі департаменти ОДА та профільні комісії обласної ради зроблять свої висновки», – акцентував голова бюджетної комісії.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...