Дві львівські спортсменки стали бронзовими призерками чемпіонату світу з вільної боротьби

Юлія Шпак

|

В останній день чемпіонату світу з вільної боротьби одразу дві львівські спортсменки вибороли бронзові медалі. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Зазначається, що Оксана Лівач та Юлія Ткач-Остапчук перемогли своїх суперниць у бронзовому фіналі.

У сутичці з Ріту Ріту з Індії – двічі чемпіонкою чемпіонату Співдружності та срібною призеркою чемпіонату світу U23, Оксана Лівач перемогла у ваговій категорії до 50 кг.

Борчиня Юлія Ткач-Остапчук змагалась із господинею чемпіонату Маріаною Састін – чемпіонкою світу та Європейських Ігор, багаторазовою призеркою чемпіонатів Європи та світу. Проте це не завадило нашій борчині також перемогти суперницю у бронзовому фіналі вагової категорії до 62 кг.

Нагадаємо, 24 жовтня, Алла Черкасова у вирішальному двобої з француженкою Кумбою Селеною Фантою Ларрокве виборола «золото» у фіналі вагової категорії до 68 кг на чемпіонаті світу з вільної боротьби.