«Карпати» зіграли внічию з «Маріуполем»

Вероніка Рой

|

У суботу, 6 жовтня, львівські «Карпати» у матчі 11-го туру УПЛ зіграли з «Маріуполем». Поєдионк завершився нічиєю – 1:1. Про це Львівському порталу повідомили у інформаційному центрі ФК «Карпат».

У стартовому складі «левів» не знайшлося місця для Хорхе Карраскаля та Сергія Мякушка, які розпочали матч із лави запасних. Натомість вперше в УПЛ з перших хвилин вийшов Кевін Мендес. Крім того, вдруге в сезоні у старті з’явився Дмитро Кльоц. Олександр Бабич, в свою чергу, випустив на двобій з «Карпатами» чотирьох нових виконавців, якщо порівнювати із поєдинком минулого туру проти «Чорноморця».

Господарі розпочали активніше, проте львів’янам вдалося впоратися із серією навісів у штрафний майданчик. Особливо небезпечно кілька разів подавав В’ячеслав Чурко, проте Микита Шевченко та захисники без проблем ліквідовували загрозу. «Карпати» відповіли набагато гостріше – Франціско Ді Франко втікав від Олексія Бикова, якому нічого не залишалося, як сфолити. Арбітр нагородив маріупольця жовтою карткою і призначив штрафний удар. Олексій Гуцуляк сповна скористався шансом і розкішно пробив – м’яч влучив у ліву штангу воріт Євгена Гальчука і влетів у сітку!

Незважаючи на пропущений гол, «Маріуполь» не кинувся в атаку, а ініціативою продовжували володіти «Карпати». Тріо Кльоц-Швед-Гуцуляк відмінно тримало м’яч і вело гру в центрі поля та на підступах до воріт суперника. За весь тайм господарі лише раз загрожували воротам суперника – наприкінці першої половини здалеку пробив Дмитро Мишньов, після удару якого м’яч зачепив перекладину та вилетів за межі поля.

Другий тайм для «левів» розпочався жахливо – Олексій Ковтун не влучив по м’ячу і Андрій Борячук сповна скористався подарунком, відправивши круглого повз Шевченка – 1:1. Забитий гол додав натхнення маріупольцям, а «Карпати» зрідка вибігали в контратаки. Хороші нагоди втратили Зубков, Борячук та Піхальонок. Після удару останнього м’яч з лінії воріт довелося виносити Аді Мегремічу. Арбітр компенсував 6 хвилин у другій половині зустрічі, проте команди голів більше не забивали.