ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський перинатальний отримав ще 5 мільйонів на реконструкцію другого корпусу

Дарина Смеречанська

|

На продовження робіт з реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру (ІІ пускового комплексу) обласний бюджет отримав черговий транш субвенції в сумі 5 млн грн із загального фонду державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

 

Всього на цю мету вже перераховано управлінню капітального будівництва облдержадміністрації, як головному розпоряднику, кошти в сумі 20,1 млн грн із передбачених 30 млн грн річних призначень.

Також надійшли кошти з державного бюджету на фінансування робіт із заміни ліфтів у лікувальному закладі „Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр”, які перераховані департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації в сумі 1,8 млн грн, або 67 відсотків із передбаченого обсягу субвенції на рік.

Нагадаємо, 20 квітня за участі Президента України Петра Порошенка у Львові урочисто відкрили перинатальний центр. А 22 червня тут відкрили відділення патології вагітності та пологовий зал.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...