ОСТАННІ НОВИНИ

Львівській міськраді повернули приміщення, вартістю майже півмільйона

Олена Карп'юк

|

У власність громади Львова повернули приміщення на вул. Донецькій площею понад 847 кв м, яке незаконно приватизували. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівщини.

 

У жовтні 2016 року керівник Львівської місцевої прокуратури №2 звернувся до Шевченківського районного суду м. Львова із позовом у інтересах держави (в особі Львівської міської ради до фізичної особи, комунального підприємства Львівської обласної ради «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки») про витребування з чужого незаконного володіння приміщення на вулиці Донецькій у Львові. Також прокуратура вимагала скасувати акт державної реєстрації на право власності.

Загальна площа цього нежитлового приміщення становила понад 847 кв м, а вартість – майже 460 тисяч грн.

«Як було встановлено, відповідно до рішення постійно діючого третейського суду (при асоціації «Український правовий альянс»), право приватної власності на спірний об’єкт зареєстровано за громадянином, і згодом на підставі договорів дарування передано у приватну власність відповідача. Прокуратура у суді довела незаконність таких дій, а відтак, Шевченківський районний суд м. Львова у травні минулого року задоволив позов прокуратури у повному обсязі. Однак відповідачі оскаржили його у апеляційній інстанції», – йдеться у повідомленні.

Втім остаточну крапку у справі поставив апеляційний суд Львівської області, який цьогоріч у вересні залишив без задоволення апеляційну скаргу, а рішення судді Павла Невойта (Шевченківський райсуд м. Львова) – без змін.

Нагадаємо, у 2017 році у Львові виявили мастабну незаконну приватизацію комунальних приміщень, яку прозвали «Аферою століття». Детальніше про це читайте тут.

Як повідомляв Львівський портал, нещодавно у комунальну власність Львова повернули ще одне приміщення, яке незаконно відчужили внаслідок «Афери століття».

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...