ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський бронетанковий завод отримав нового директора

Олена Карп'юк

|

Новим директором ДП «Львівський бронетанковий завод» призначили Віктора Андрощука. Про це Львівському порталу повідомили в Укроборонпромі.

 

До своїх обов’язків Віктор Андрощук приступив сьогодні, 17 вересня. Відповідний наказ підписав гендиректор Укроборонпрому Павло Букін.

«Новопризначеному керівнику поставлено завдання збільшити виробничі потужності підприємства, освоїти ремонт і модернізацію нових зразків бронетехніки, підвищити зарплати працівникам заводу. Серед визначених пріоритетів – своєчасне та якісне виконання Державного оборонного замовлення», – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що Віктор Андрощук працює на Львівському бронетанковому заводі із 2001 року. Він пройшов шлях від головного механіка до головного інженера та виконуючого обов’язки директора. У минулому – кадровий військовий, танкіст.

Нагадаємо, що попереднього директора Львівського бронетанкового заводу Романа Тимківа звільнили 28 серпня цього року.

У липні минулого року працівники НАБУ затримали РоманаТимківа та його заступника Олега Ткаченка. За даними НАБУ, керівництво заводу причетне до закупівлі вживаних моторів до танків Т-72 замість нових. У цій справі також затримали ще трьох осіб: генерал-майора і полковника з ЦБТУ ЗСУ Озброєння ЗСУ, засновника приватної фірми.

Згодом Роману Тимківу обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 2 місяці з можливістю внесення застави у розмірі 2 млн грн, його заступнику призначили арешт на 60 днів із можливістю внесення застави у сумі 1,8 млн грн.

28 серпня цього року Роман Тимків мав знову приступити до роботи на Львівському бронетанковому заводі, однак із протестом проти цього виступили працівники. Вони висловили йому недовіру і не впустили на підприємство.

У липні Спеціалізована антикорупційна прокуратура направила справу щодо Тимківа до суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.