ОСТАННІ НОВИНИ

Для транспорту Личаківську відкривають без розмітки і світлофорів

Наталя Дуляба

|

Сьогодні, 15 серпня, орієнтовно о 18:00 год. для транспорту відкривають рух вулицею Личаківською, яку ремонтували майже півтора роки. Однак наразі ні розмітки, ні світлофорів там немає. Про це під час брифінгу повідомив заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак, передає кореспондент Львівського порталу.

 

«Личаківська буде відкрита для проїзду автомобільного транспорту, єдине, що одна полоса з боку трамвайної колії буде поки перекрита. Там ще працюватиме техніка, бо потрібно доробити колію. Ми плануємо до 1 вересня відкрити вже і трамвайну колію на вул. Пасічній», – розповів Сергій Бабак.

Також він зауважив, що наразі на Личаківській ще немає розмітки та світлофорів, відтак водії та пішоходи повинні послуговуватись дорожніми знаками.

Реклама партнерів

«Зараз вулиця відкривається за тимчасовою схемою руху, з 1 вересня запускаємо трамвай. Також вже у вересні вступають в дію нові Державні будівельні норми щодо світлофорів. Їх ми вже замовили, як тільки ми їх отримаємо, погоджуємо все в поліції і поставимо світлофори. Думаю, це точно буде до кінця вересня. Зараз потрібно їхати за тимчасовою схемою, керуватися дорожніми знаками. Якщо є знак, то цього достатньо для того, щоб водій зупинився і пропустив пішохода», – наголосив Сергій Бабак.

Зазначимо, вулицю Личаківську почали ремонтувати ще у березні 2017 року. Тендер виграла компанія «Онур», орієнтовна вартість робіт – 6 млн євро. Тут провели капітальну реконструкцію дорожнього покриття, замінили колектор, контактну мережу й інженерні мережі.

Водночас спочатку Личаківську для транспорту планували відкрити з 1 вересня. Однак за словами Сергія Бабака, зробити це вдалося швидше завдяки тому, що дорожники працювали по шість днів на тиждень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...