ОСТАННІ НОВИНИ

Для транспорту Личаківську відкривають без розмітки і світлофорів

Наталя Дуляба

|

Сьогодні, 15 серпня, орієнтовно о 18:00 год. для транспорту відкривають рух вулицею Личаківською, яку ремонтували майже півтора роки. Однак наразі ні розмітки, ні світлофорів там немає. Про це під час брифінгу повідомив заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак, передає кореспондент Львівського порталу.

 

«Личаківська буде відкрита для проїзду автомобільного транспорту, єдине, що одна полоса з боку трамвайної колії буде поки перекрита. Там ще працюватиме техніка, бо потрібно доробити колію. Ми плануємо до 1 вересня відкрити вже і трамвайну колію на вул. Пасічній», – розповів Сергій Бабак.

Також він зауважив, що наразі на Личаківській ще немає розмітки та світлофорів, відтак водії та пішоходи повинні послуговуватись дорожніми знаками.

«Зараз вулиця відкривається за тимчасовою схемою руху, з 1 вересня запускаємо трамвай. Також вже у вересні вступають в дію нові Державні будівельні норми щодо світлофорів. Їх ми вже замовили, як тільки ми їх отримаємо, погоджуємо все в поліції і поставимо світлофори. Думаю, це точно буде до кінця вересня. Зараз потрібно їхати за тимчасовою схемою, керуватися дорожніми знаками. Якщо є знак, то цього достатньо для того, щоб водій зупинився і пропустив пішохода», – наголосив Сергій Бабак.

Зазначимо, вулицю Личаківську почали ремонтувати ще у березні 2017 року. Тендер виграла компанія «Онур», орієнтовна вартість робіт – 6 млн євро. Тут провели капітальну реконструкцію дорожнього покриття, замінили колектор, контактну мережу й інженерні мережі.

Водночас спочатку Личаківську для транспорту планували відкрити з 1 вересня. Однак за словами Сергія Бабака, зробити це вдалося швидше завдяки тому, що дорожники працювали по шість днів на тиждень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *