ОСТАННІ НОВИНИ

На ювілейному Форумі видавців у Львові оберуть 25 найкращих книг

Соломія Григор'єва

|

19-23 вересня у Львові відбудеться ювілейний 25-й Форум видавців – найбільший книжковий, літературний, культурний захід України і Центрально-Східної Європи. В межах заходу проведуть церемонію нагородження видавців 25 найкращих книжок «BFL Best Book Award». Також оберуть володаря гран-прі. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

 

Упродовж п’яти днів гості Форуму зможуть відвідати 1000 культурних та освітніх заходів, поспілкуватися з авторами та придбати книги. Події Форуму відбуватимуться не лише у Палаці Мистецтв, а й у 50-ти локаціях міста. Фокусною темою стане «Ринок свободи».

У межах ювілейного Форуму відбудуться: Міжнародний літературний фестиваль, який відвідають автори з 25 країн, Міжнародний бібліофорум, благодійна акція для людей похилого віку «Третій вік: задоволення від читання» та книжковий ярмарок.

Реклама партнерів

Загалом участь у Форумі візьмуть 250 видавництв з усіх областей України.

Нагадаємо, на початку травня у Львові проходив Дитячий книжковий форум. Вперше вхід на ярмарок, що розташовувався на території Палацу мистецтв, був безкоштовним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...