ОСТАННІ НОВИНИ

Міська рада завтра повернеться до питання будівництва житла на Цитаделі, яке заветував Садовий

Наталя Дуляба

|

Завтра, 21 червня, під час сесії Львівської міської ради депутати знову розглядатимуть питання щодо виділення ТзОВ «Сучасне місто» земельної ділянки на вул. Грабовського, 11, яка входить до пам’ятки національного значення, під будівництво житла. Відповідне питання включене до порядку денного сесії, про це повідомляє кореспондент Львівського порталу.

 

Рішення про надання ТзОВ «Сучасне місто» земельної ділянки та дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. П. Грабовського, 11 прийняли під час сесії Львівської міськради ще 7 червня. Тоді «за» проголосували 46 депутатів.

Як йдеться в проекті ухвали, ТзОВ «Сучасне місто» надали в оренду на 10 років ділянку, площею 0,3098 га, під автостоянку, а також ще одну, площею 3,8 га. При цьому міська рада дозволила змінити цільове призначення землі для того, щоб будувати на ній житло.

Ці землі входять комплекс львівської Цитаделі – пам’ятки архітектури національного значення. У період Другої світової війни на Цитаделі функціонував концентраційний табір для військовополонених Shtalag-328.

Згодом міський голова Львова Андрій Садовий наклав вето на ухвалу міської ради щодо виділення землі ТзОВ «Сучасне місто». Він заявляв, що це питання в порядок денний сесії під час засідання колегії з голосу вніс бізнесмен і депутат міськради Львова від фракції БПП Григорій Козловський. Також мер запевняв, що на згаданій території не передбачене будівництво житла.

Згідно з даними бізнес-сервісу YouControl, ТзОВ «Сучасне місто» зареєстроване саме на вул. Грабовського, 11. Його засновником є компанія «Адванда Лімітед» (Кіпр). Також щодо компанії суд встиг винести вісім рішень, в тому числі два кримінального характеру.

Кінцевим бенефіціарним власником ТзОВ «Сучасне місто» є киянка Олена Велика, яка пов’язана також із фірмами, що займаються вирощуванням зернових культур, наданням фінансових послуг. Олена Велика є водночас керівником комунальних ясел-дитсадка №39 м. Луганська.

Розмір статутного капіталу ТзОВ «Сучасне місто» становить більше 37,6 млн грн. Основний вид діяльності фірми вказаний як надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...