ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська політехніка та медичний університет зупинили навчання через газову кризу

Катерина Родак

|

Національний університет «Львівська політехніка» та медичний університет імені Данила Галицького призупинили процес навчання через газову кризу. Таким чином університети відреагували на рекомендацію МОН щодо призупинення навчання у вишах, школах та дошкільних закладах.

 

Як повідомив прес-центр «Львівської політехніки», навчання у виші припинено до 12 березня. Відпрацьовувати роботи, виконання яких потребувало спеціально обладнаних лабораторій або спеціалізованого програмного забезпечення, студенти будуть з 12 березня до 7 квітня за додатковим графіком.

Додамо, що згідно наказу ректору університету, його студенти з 12 лютого до 3 березня навчались дистанційно задля економії газу.

Реклама партнерів

На сайті Львівського національного  медичного університету мені Данила Галицького повідомили, що у виші призупинили навчальний процес до 11 березня. Профспілка університету має напрацювати графік відробки пропущених занять.

Водночас на кількаденні канікули своїх студентів відправила Українська академія друкарства – тут навчання припинено до 7 березня включно.

У прес-центрі Львівського національного університету імені Івана Франка Львівському порталу зазначили, що питання про призупинення навчання буде вирішуватись сьогодні. У Львівській академії мистецтв, Державному університеті безпеки життєдіяльності також остаточне рішення приймуть сьогодні.

З рештою вищих навчальних закладів Львівському порталу наразі зв’язатися не вдалось.

UPD. Львівський університет імені Івана Франка пізніше прийняв рішення про призупинення навчання.

Увечері 4 березня у Міносвіти  повідомили, що 5-7 березня усі навчальні заклади працюватимуть за розкладом, оскільки газова криза минула.

Нагадаємо, 2 березня «Газпром» знизив на 20% тиск надходження газу в Україну. Відтак Міністерство енергетики та вугільної промисловості України рекомендувало  дитячим садкам, школам і вищим навчальним закладам призупинити навчання до 6 березня задля економії газу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.