Президент Володимир Зеленський оприлюднив кадри повернення військовополонених з російської неволі у межах обміну, який відбувся у п’ятницю, 26 червня. Про це глава держави повідомив у своїх соцмережах.
Нагадаємо, 26 червня відбувся 76-й обмін військовополоненими, у межах якого вдалося звільнити з російської неволі 160 українських воїнів, серед яких є п’ятеро жителів Львівщини.
Серед звільнених є воїни ЗСУ, Державної спецслужби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Наймолодшому захиснику виповнилося 26 років, а найстаршому – 66.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.





Наталія Жолинська