ОСТАННІ НОВИНИ

Облрада пообіцяла виділити геріатричному пансіонату у Львові три мільйони

Дарина Смеречанська

|

Львівська обласна рада скерує на потреби Львівського геріатричного пансіонату понад 3 млн грн. Рішення про це депутати планують ухвалити на найближчому засіданні бюджетної комісії, а відтак – на сесії облради. Про це повідомив заступник голови обласної ради Володимир Гірняк, передає прес-служба ЛОР.

«Нам вдалося завдяки моніторингу фінансово-господарської діяльності комунальних закладів області минулого року зекономити 110 млн грн., з них по соціальному захисту – 10 млн грн. Можу сказати точно, що більше ніж 3 млн грн з цих коштів піде саме на геріатричний пансіонат, – зазначив Володимир Гірняк. – Адже, як відомо, приміщення цього закладу перебувають в неналежному стані, є значні проблеми з пожежною безпекою, які слід негайно виправляти».

Щодо відведення земельної ділянки,  то на переконання Володимира Гірняка, необхідно врегулювати це питання між Львівською міською радою та облдержадміністрацією. «Ми нікому не віддамо цієї землі. У цьому питанні мають фахово попрацювати юристи. Якщо ми зараз не дамо по руках, то така ситуацію буде й надалі», – наголосив заступник голови облради.

Зазначимо, що Львівський геріатричний пансіонат можуть закрити через неналежне дотримання правил пожежної безпеки.

Додамо, що у мерії заявили про готовність розглянути звернення Львівського геріатричного пансіонату щодо закріплення за ним цієї земельної ділянки, де він розташовується, бо наразі вона є «нічийною». Більше про земельну війну довкола геріатричного пансіонату Львівський портал писав тут.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...