ОСТАННІ НОВИНИ

Повністю водопостачання Львова зможуть відновити лише завтра

Андрій Котенський

|

Вода у кранах львів’ян, які постраждали від аварії на водогоні, почне повертатися сьогодні близько півночі. Щоправда на повне відновлення водопостачання Личаківського району можна розраховувати лише завтра вранці. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

 

«Водозабір Плугів запущений, відбувається наповнення трубопроводу водою. За прогнозами вода надійде до міста приблизно о 23-24 год вечора, однак досягти нормального режиму водопостачання вдасться не раніше 10 години ранку 11 грудня у понеділок. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР», – йдеться у повідомленні.

У ЛМКП «Львівводоканал» також повідомляють, що завтра можливе тимчасове погіршення якості води через змивання заліза зі стінок водопроводів.

Як повідомили у ЛМКП «Львівводоканал», надзвичайно складна аварійна ситуація трапилася ввечері у п’ятницю, 8 грудня, коли диспетчерська служба «Львівводоканал» зафіксувала падіння тиску води на Плугівському напрямку. О 2.00 годині ночі вода зовсім перестала надходити у резервуар насосної станції у Винниках. Вночі аварійна бригада «Львівводоканал» виїхала на пошук пошкодження, для цього необхідно було пройти усю трасу трубопроводу протяжністю близько 70 км. Два витоки води віднайшли над ранок 9 грудня між селами Чижиків та Печенія на відстані приблизно 20 км від міста Львова. Пошкодження утворилося на шві сталевого трубопроводу діаметром 1200 мм на глибині понад 3 метри. Оскільки потужний струмінь води не давав змогу виконати аварійні роботи, довелося повністю зупинити роботу водозабору «Плугів» та очікувати допоки спустошиться ділянка трубопроводу довжиною 50 км. Відтак, з 10 години ранку 9 грудня було повністю припинене водопостачання Личаківського району та міста Винники.

«У нас повністю спустошені резервуари і спорожнена система міських водопроводів у Личаківському районі. Це справді надзвичайно складна ситуація і серйозний виклик для усіх ремонтних та експлуатаційних служб. Можемо передбачити, що завтра відбуватиметься тимчасове погіршення якості води через змивання заліза зі стінок водопроводів. Також не виключені пориви трубопроводів у зазначеному районі через заповнення системи повітрям. Запевняємо усіх мешканців, що наші працівники докладають максимум зусиль, щоб якомога швидше вирішити проблему. Водночас висловлюємо велику подяку працівникам «Львівводоканал», які працювали упродовж усієї минулої доби, під снігом і вітром, і не зважаючи на втому, до ранку завершили аварійно-відновлювальні роботи», – прокоментував директор ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський.

Як відомо, на порятунок львів’янам, що сидять без води, вирушили водовозки. Частина Львова втратила воду через аварію на водогоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *