ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові стартував чемпіонат України з бігу, у якому вперше взяв участь хлопець із ДЦП

Олександр Косик

|

Сьогодні у Львові відбудеться унікальний забіг – вперше участь у чемпіонаті України з бігу по шосе візьме хлопець із ДЦП – Іван Маслюк. Забіг у 10 км Львовом він здійснить з допомогою спеціального візка La Joëlette та команди On3wheels. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Іван Маслюк змінює українське суспільство у ставленні до людей з інвалідністю. Тому цієї неділі він разом з командою «On3wheels – фонд здійснення мрій» і  RUNCLUB TEAM SHYPSHYNA, та з допомогою спеціального візка La Joëlette, візьме участь у Чемпіонаті України з бігу по шосе на 10 км. Забіг «Львівська десятка» пройде містом, а саме проспектом Чорновола та вулицею Липинського.

«Нам видається несправедливим, що в Україні люди з інвалідністю – це люди з обмеженими можливостями. Ми ж хочемо показати, що вони мають можливість і мандрувати, і брати участь у спортивних змагання. Завдяки спеціальному візку La Joëlette, розробленому в Франції, ми не лише з Іваном піднялися в гори. Ми вже здійснили 8 походів для людей з інвалідністю у різні точки українських Карпат. Тепер хочемо показати, що і спортивні змагання, зокрема забіги, півмарафони, марафони – теж можуть бути доступними для всіх» , – каже координатор проекту On 3 wheels Сашко Луцик.

Наступні у планах – це півмарафон (21 км) і марафон (42 км).

Довідка

Команда On3wheels минулого року здійснила унікальну велоподорож до Лісабону. Тоді разом з Іваном Маслюком, який живе з ДЦП, вони перетнули 12 країн. Іван самотужки подолав 5000 км за 100 днів на спеціальному триколісному велосипеді, на якому можна крутити педалі руками. Саме тому проект здійснення мрії отримав назву On 3 wheels (На трьох колесах).

Фото: Репортер

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...