ОСТАННІ НОВИНИ

Суд повернув державі три гектари землі на Радехівщині

|

Прокуратура Львівської області повернула державі земельну ділянку площею три гектари землі. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

Прокурори Львівщини займають принципову позицію у питанні дотримання чинного законодавства у сфері земельних правовідносин, забезпечення належної оцінки земель, визначення сум орендної плати та надходження платежів до місцевих бюджетів.

Так, рішенням Господарського суду Львівської області від 07.08.2017 задоволено позов Радехівської місцевої прокуратури до районної державної адміністрації м. Радехова та до суб’єкта підприємницької діяльності про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки загальною площею 3 га.

Підставою звернення до суду стала відсутність нормативно-грошової оцінки земель, у зв’язку з чим розмір орендної плати було визначено з порушенням норм чинного законодавства.

Відтак, оцінивши усі докази, надані прокурором, суд прийшов до висновку про обґрунтованість позову та прийняв рішення про його задоволення в повному обсягу.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...