ОСТАННІ НОВИНИ

Львів'янам нагадують: проекти на Громадський бюджет можна подати до 15 вересня

|

Із 15 серпня до 15 вересня триває прийом пропозицій проектів на Громадський бюджет міста Львова на 2018 рік, метою яких є покращення інфраструктури міста. Завдяки Громадському бюджету прості львів’яни можуть втілювати свої проекти з розвитку міста за міський бюджет. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Пропозиції проектів на громадський бюджет можна подавати до 15 вересня. Якщо цей проект вартістю до 500 тис. гривень, то необхідно зібрати 25 підписів, якщо від 500 тис. гривень до 3 млн. гривень – 50 підписів.

Як взагалі виглядає процедура подання проекту на громадський бюджет? Потрібно зареєструватися на сайті, повністю обдумати та описати проект, навести його суть, стратегічну мету та вирахувати приблизний кошторис. Проекти, які виносять на Громадський бюджет, повинні реалізовуватися з метою покращення інфраструктури міста. Це можуть бути нові громадські простори, дитячі майданчики, території біля дитячих садків, шкіл тощо. Важливим є те, що ремонтні роботи на об’єктах (ремонт у приміщеннях) не повинні сягати більше 50% вартості цілого проекту, тобто 50% – ремонтні роботи, а інші 50% – закупівля нового обладнання, техніки тощо», – зазначив начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...