ОСТАННІ НОВИНИ

На Науковій облаштовують «розумну зупинку»

|

У Франківському районі на вулиці Наукова, 53 тривають ремонті роботи з облаштування зупинки громадського транспорту. Нову зупинку називають «розумною» за наповнення різними опціями з корисною інформацією для мешканців. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

«За кошти Франківської адміністрації виконуються роботи з облаштування зупинки громадського транспорту на вул. Наукова, 53. Зараз виконуються ремонтні роботи з облаштування платформи. У другій половині вересня буде змонтована повністю зупинка. Зупинка буде типовою до Положення міста Львова, і, водночас, дещо нестандартною.

Зупинка буде подовженою і на ній буде закріплено елементи для відеонагляду, датчики, які будуть показувати температуру. Також плануємо там змонтувати табло, на якому відображатиметься графік прибуття транспорту: тролейбуси, автобуси, тобто транспорт, який обладнаний GPS-навігаторами.

І найголовніше для мешканців, нарешті тролейбус №2 заверне сюди, в цю дублер-кишеню. Адже мешканцям цього мікрорайону доводиться іти на зупинку тролейбуса або на початок вул. Наукової або до магазину «1001 дрібниця»», – розповів депутат ЛМР Андрій Шевців.

Фото: dyvys.info

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...