ОСТАННІ НОВИНИ

Цього року найбільше місць у дитсадках з’явилося на Львівщині, - Міносвіти

|

Цьогоріч на Львівщині створили найбільше місць у дитячих садках. Про це повідомляє прес-служба МОН, передає Львівський портал.

У міністерстві заявляють, що в Україні черга у дошкільні навчальні заклади скоротилася на 13 тисяч місць – очікують місця у ДНЗ 65 тисяч 206 дітей.

«Маленькі українці не мають стояти в черзі. Ми маємо розуміти, що створення нового місця у дитсадку –  це майбутнє дитини. Переконаний, що створення 26тис місць у ДНЗ на рік не має бути проблемою», – зазначив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Загалом протягом 2017 року створено 9 тис 943 місця у ДНЗ. Отже, на сьогодні в Україні на 100 місць у ДНЗ претендує 113 дітей.

Найбільше місць створено у Львівській області – 2 тис 122. Найбільша черга в Одеській та Київській областях – 9,2тис та 8,6тис відповідно.

«Думаю, ми маємо йти шляхом того, щоб місцеві органи отримали доручення до 2020 року подолати чергу до дошкільних закладів. Лише якщо ми системно підійдемо до вирішення цього питання, нам вдасться вирішити проблему з чергами», – наголосила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Фото: kyiv.ridna.ua

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...