ОСТАННІ НОВИНИ

Стан потерпілих внаслідок отруєння на весіллі покращується

|

За інформацією Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф впродовж дня та ввечері 14 серпня до інфекційного відділення Золочівської ЦРЛ госпіталізували 7 осіб, серед них – 1 дитина із симптомами гострого гастроентероколіту (ГКІ) у середньо-важкій формі.

Встановлено, що потерпілі напередодні святкували на весіллі в кафе “Немо” у с. Ясенівці Золочівського району. Усього на весіллі перебувало майже 100 гостей.

Станом на 06:00 год 16 серпня, нових госпіталізованих із числа осіб, які брали участь у святі, немає.

Стан хворих середньої важкості із тенденцію до покращення. Пацієнтам проводиться необхідний комплекс лікувально-діагностичних заходів відповідно до клінічних протоколів МОЗ України. Загрози життю та здоров’ю потерпілих немає.

У вогнищі інфекції працюють працівники територіального та обласного підрозділів Лабораторного центру та Держпродспоживслужби. Уточнюється епідеміологічний анамнез, встановлюються контактні особи.

Роботи з ліквідації медико-санітарних наслідків події продовжуються.

Нагадуємо, що основними причинами спалахів гострих кишкових отруєньє нехтування елементарними правилами особистої гігієни, порушення технологій приготування їжі, зберігання харчових продуктів в антисанітарних умовах, без належного температурного режиму. Більшість групових інфекційних захворювань та отруєнь виникають після проведення масових заходів.

Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації наголошує на особистій відповідальності керівників закладів торгівлі та громадського харчування згідно зі статтею 64 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та статтею 325 Кримінального кодексу України за порушення санітарних правил і норм.

Пам’ятайте: хворобу легше попередити, ніж лікувати. У разі виявлення перших ознак кишкової інфекції необхідно терміново звернутись до найближчої лікувальної установи. Самолікування небезпечне для здоров’я.

Як раніше повідомляв Львівський портал, поліція відкрила кримінальне провадження стосовно отруєння дітей на весіллі на Львівщині.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...