ОСТАННІ НОВИНИ

Прокуратура взялася розслідувати недофінансування львівських стоматологів

|

У Львові обласною прокуратурою виявлено порушення трудового законодавства службовими особами двох комунальних стоматологічних поліклінік. Про це інформують у прес-службі обласної прокуратури.

Працівниками прокуратури області до ЄРДР внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172 КК України (грубе порушення законодавства про працю) за фактом недофінансування працівників двох комунальних стоматологічних поліклінік у м. Львові.

Встановлено, що упродовж тривалого періоду лікарям-стоматологам виплачувалась заробітна плата за виконану роботу не у повному обсягу, що спричинило порушення їх конституційних прав.

За вказаним фактом буде проведено повне, всебічне та об’єктивне розслідування.

Довідково: Зловмисникам загрожує покарання у вигляді штрафу від двох до трьох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або виправні роботи на строк до двох років.

Нагадаємо, у Львові зараз триває процес реформування стоматології. Незважаючи на це, три міські стома поліклініки опираються змінам, а 3-ій поліклініці бунтують проти нового керівника і впровадження платних послуг.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...