ОСТАННІ НОВИНИ

Зуб на Зуба. Що відбувається з 3-ю стоматполіклінікою Львова

|

У Львові вже тиждень на робоче місце не допускають новопризначеного начальника 3-ї міської стоматологічної поліклініки Юрія Павліва. Працівники-протестувальники кажуть, що призначення відбулось без їхнього відома, у міській раді Львова переконують, що діяли згідно законодавства, передає кореспондент Львівського порталу.

Що трапилось?

1 серпня 2017 року новопризначений голлікар прийшов на роботу, де його чекала частина колективу і невідомі особи, що висловили недовольство його непублічним обранням. Обурені працівники не впустили начальника на роботу і заявили, що його обрали, не послухавши їхньої думки.

За словами начальника міського управління охорони здоров’я Володимира Зуба, думки працівників, щоб призначити нового керівника, не потрібно.

«З 1 липня у зв’язку із завершенням дії контракту був звільнений лікар 3-ї міської стоматполіклініки Юрій Лисак. Контракт завершився, і він був попереджений і звільнений з роботи. 1 серпня директор департаменту гуманітарної політики, начальник управління ОЗ та інші працівники управління представили колективу нового головного лікаря – Юрія Павліва. Його призначення відбулось відповідно до діючого законодавства і нормативних актів ЛМР. Тобто наказом начальника управління охорони здоров’я  був призначений головний лікар. Немає такого у законодавстві, воно не передбачає ні думки зовнішніх експертів, ні конкурсу,ні конкурсних комісій. Це повноваження начальника управління, яким я і скористався», – каже В. Зуб.

Хто, як не Павлів?

Водночас новопризначений головний лікар поліклініки Юрій Павлів зазначає, що уже тиждень не може попасти на робоче місце.

«Коли я приїхав близько 9 ранку на роботу, переді мною стояли заступник головного лікаря, завідувач відділення терапії і голова профспілок. Вони сказали, що мене на роботу не пустять. Я запитав, чому. Відповідь була така: «У нас  є свій головний лікар», – розповідає він і уточнює Львівському порталу, що мова йде про заступника головного лікаря Ірину Шишковську. Власне самі стоматологи теж підтверджують, що саме цю особу хочуть бачити головним лікарем.

За тих обставин головний лікар звернувся в правоохоронні органи з проханням відрити кримінальне провадження за фактом перешкоджання діяльності посадової особи.

Що буде далі?

«Що відбувається в установі – керівник не знає. Що там відбувається, який там рух документів, що там  з матеріальними цінностями  – нічого невідомо ні управлінню здоров’я, ні головному лікарю. За таких обставин ми прийняли рішення провести комплексні перевірку 3-ї стоматполіклініки і провести інвентаризацію матеріальних цінностей»,  – повідомив Володимир Зуб.

Власне сьогодні, 7 серпня, ця перевірка і відбуватиметься. Працівники поліклініки налаштовані не надто позитивно: вважають перевірку заангажованою.

Чому пішов попередній головний лікар?

Також В. Зуб переконує, що колишній головний лікар звільнився за власної ініціативи, хоча колектив досі вимагає продовжити із ним контракт:

«Перша причина його звільнення – він сам не хотів. Він сказав: «Звільніть мене з цієї посади. Я вже цього не витримую, колектив мене не слухається». Друга причина – він дійсно останні місяці не керував колективом. Третя причин –я розумію, що вікового цензу немає, але одна  річ, яку я не можу говорити вголос».

Чого хочуть стоматологи?

Зараз три міські стоматполіклініки судяться із міською радою Львова через прийняте рішення про реорганізацію їхніх установ. У зв’язку із  цим мерія поставила вимогу: або відкликати судові позови, або пришвидшити їх розгляд. Лише при такі умові поліклінікам повернуть фінансування, яке «обрубали» депутати на останній сесії.

Через це сьогодні, 7 серпня, стоматологи пікетували міського голову Львова Андрія Садового з вимогою повернути їм кошти на зарплати і принагідно звільнити начальника управління охорони здоров’я Володимира Зуба.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...