ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові вирішують, чи зводити скляний куб в історичному місці

|

Сьогодні, 4 серпня, виконавчий комітет Львівської міської ради не погодив містобудівні умови і обмеження на будівництво суперечливого кафе в історичному ареалі міста, а переніс це питання. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу.

Так, члени виконкому розглядали питання про видачу містобудівних  умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво фізичною особою – підприємцем Любіцькою Богданою Василівною кафе загального типу на 50 посадочних місць на вул. Генерала Т. Чупринки, 70-А.

За словами головного архітектора міста Юліана Чаплінського вказана споруда має контрастувати з історичними будівлями.

“Це є скляний кубік просто…2 поверхи по 3,5 м”, – описав споруду він.

Водночас координатор ГО «Народна дія» Анна Біликівська під час обговорення цього питання наполягла на невідповідності такого закладу його місцю розташуванню:

«Це історичний ареал. Поруч стоїть пам’ятка архітектури – церква Климента, позаду є вілла Густава Бізанца – знаменитого архітектора. Оця новітня архітектура повністю зіпсує вигляд тої площі. Оцей куб заслонить увесь вид і на церкву Климента, і на віллу. Архітектор агресивно втручається в історично сформоване середовище. Там не можна так по-хамськи будувати».

Своєю чергою міський голова Андрій Садовий запропонував перенести це питання.

«Ділянка продана на аукціоні і є власник ділянки, який хоче вести господарську діяльність. Є рація у тому, що церква особлива, що вона розташована в історичному ареалі поруч є будівлі, які мають велику цінність для громади Львова. Тому це треба зробити якісну візуалізацію, макет, щоб виставити на обговорення», – сказав мер міста.

Таким чином питання члени виконкому перенесли.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...