ОСТАННІ НОВИНИ

Суди Львівщини не змогли покарати службовця-хабарника. За це взявся Вищий суд

|

Вищий спеціалізований суд погодився з касаційною скаргою обласної прокуратури та скасував рішення апеляційного суду про закриття кримінального провадження стосовно посадовця Управління Укртрансінспекції у Львівській області Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

Нагадаємо, що у 2013 році службовець обвинувачувався у вимаганні та отриманні 4 тис. грн хабара за обіцянку неприйняття рішення щодо заборони експлуатації під’їзних колій на станції Яворів Львівської залізниці.

Судом першої інстанції його визнано винним та засуджено до 5 років позбавлення волі, дворічним позбавленням права обіймати посади в органах держслужби, рангу державного службовця та конфіскації майна.

Водночас, ухвалою апеляційного суду Львівщини вказане кримінальне провадження закрито, начебто, за відсутність у діях обвинуваченого складу кримінального правопорушення.

Проте, перевіривши законність цього рішення Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ призначив новий апеляційний розгляд у кримінальному провадженні.

А відтак, прокуратура Львівської області сприятиме виконанню вимог закону про всебічний, повний і об’єктивний розгляд справи та постановленню судового рішення, що ґрунтується на чинному законодавстві

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...