ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові не вщухають баталії довкола забудовника «Знесіння»

|

У військовій прокуратурі Західного регіону України на зустрічі з львів’янами обговорено питання щодо повернення до державної власності нерухомості поблизу парку «Знесіння». Про це львівському порталу повідомили у прес-службі військової прокуратури Західного регіону України.

За даними відомства, 21 червня 2017 року у військовій прокуратурі Західного регіону України відбулась зустріч керівництва прокуратури регіону з представниками територіальної громади та громадських організацій м. Львова з питання вибуття з державної власності нерухомого майна по вул. Довбуша, 15, що знаходиться в історичному ареалі м. Львова та межує з регіональним ландшафтним парком «Знесіння».

Участь у заході, що організував т.в.о. військового прокурора регіону Євген Білоусов, взяли заступник прокурора регіону Михайло Балан та начальник відділу прокуратури регіону Василь Майорчак.

Загалом під час зустрічі кожен з учасників міг висловитися та запропонувати свій шлях вирішення проблеми, яка існує та стосується нерухомості поблизу рекреаційної зони.

Нагадаємо, нещодавно забудовник парку «Знесіння» знову прокинувся. ТзОВ «Архібуд» подав клопотання, щоб йому продовжили строки апеляційного оскарження справи.

ТзОВ «Архібуд» програло суд апеляційної інстанції щодо визнання недійсним договору оренди земельної ділянки у парку «Знесіння» (Довбуша, 15).

До цього Господарський суд Львівської області частково задовольнив позов щодо забудови ТзОВ «Архібуд» парку «Знесіння».

Будівництво пов’язаною із народними депутатами від БПП Ярославом та Богданом Дубневичами. Воно ведеться фірмою «Архібуд» на вул. Довбуша із порушеннями природоохоронного, оборонного та земельного законодавств. Історія з цим парком триває ще з 2007 року і тягне за собою не одну оборудку та судову тяганину.

Детальніше про незаконне будівництво у парку «Знесіння» Львівський портал писав у матеріалі: «Чим дихатимеш, Львове? Як місту відтяли частину «зелених» легень на поталу забудовникам».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *