ОСТАННІ НОВИНИ

Господарський суд повертає скандальну ділянку парку «Знесіння» державі

|

Сьогодні, 7 квітня, Господарський суд Львівської області частково задовольнив позов щодо забудови ТзОВ “Архібуд” парку «Знесіння». Про це у коментарі Львівському порталу повідомила керівник ГО «Магдебурзьке право» Зоряна Іванків.

«Рішення суду – задовольнити частково позов у частині визнання перевищення повноважень міської радою при прийнятті ухвал щодо ділянки Довбуша, 15, повернути землі оборони держави – 2, 8 га за виключенням 700 кв. м, на яких придбана приватна власність «Арзхбіду»,  – повідомила вона.

За словами З. Іванків, представники ТзОВ “Архібуд” намагалися затягунти судове засідання, зачитуючи безліч клопотань по 1-1,5 год. кожне. Окрім того, забудовник вкотре вимагав відвід судді.

Рішення суду вступає у дію за 10 днів.

Як повідомляв Львівський портал, 20 лютого у Львові суд заборонив проводити будівельні роботи на Довбуша, 15. Після цього державні виконавці Галицького ДВС м.Львова в екстремальних умовах ознайомили директора «Архібуду» з рішенням суду про заборону будівництва у парку «Знесіння».

Як відомо, будівництво пов’язаною із народними депутатами від БПП Ярославом та Богданом Дубневичами. Воно ведеться фірмою «Архібуд» на вул. Довбуша із порушеннями природоохоронного, оборонного та земельного законодавств. Історія з цим парком триває ще з 2007 року і тягне за собою не одну оборудку та судову тяганину. Детальніше про незаконне будівництво у парку «Знесіння» Львівський портал писав у матеріалі: «Чим дихатимеш, Львове? Як місту відтяли частину «зелених» легень на поталу забудовникам».

Також додамо, що військова прокуратура Західного регіону України зареєструвала кримінальне провадження за фактом умисного невиконання вказаним суб’єктом господарювання та іншими третіми особами ухвали господарського суду Львівської області від 20 лютого 2017 року, яка того ж дня набрала законної сили. Їх дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 382 КК України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *