ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині гострий дефіцит водіїв маршруток: усі тікають за кордон на заробітки

|

У Львівській області масово звільняються водії маршруток. На кожному транспортному підприємстві бракує до 45 шоферів. Про це сьогодні, 20 березня, на прес-конференції повідомив голова Львівського обласного профільного профспілкового комітету Юрій Кривенко, передає кореспондент Львівського порталу.

«Нині професія водія втратила свій престиж. Наші шофери масово звільняються з роботи і виїжджають на заробітки, зокрема, у Польщу, де за таку ж роботу отримують в 5-10 разів вищу зарплату. Сьогодні у кожному транспортному підприємстві бракує від 30 до 45 водіїв. Тобто, проблема кадрів є дуже болючою», – наголосив він.

Водночас Юрій Кривенко додав: «Всім відомо, що з 1 січня введена мінімальна зарплата у розмірі 3 тис. 200 грн. Але мало хто знає, що станом на 1 січня зі всіх автотранспортних підприємствах області, лише у трьох середня зарплата перевищувала 3 тис. грн, у решти вона складала від 1 тис. 600 грн до 2 тис. 400 грн. Таке підвищення мінімальної зарплати тягне за собою обов’язкове підвищення збільшення фонду оплати праці у півтора-два рази. Нині нема де взяти ці кошти…».

Реклама партнерів

Фото: ЗІК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...