ОСТАННІ НОВИНИ

Депутат «Самопомочі» їздить по селах, вмовляючи місцеву владу приєднатись до Львова

|

Учора, 20 січня, Народному домі селі Лисиничі під час круглого столу депутат міськради Львова від “Самопомочі” Ольга Посипанко агітувала місцеву владу приєднати село до Львова. Про це повідомляє депутат сільради Софія Лотоцька.

За її інфомрацією, учора в селі відбувся круглий стіл за участі голови сільської ради Бедрія М.М., депутатів Лисиничівської сільської ради, мешканців сіл Лисиничі та Підбірці, керівництва району, представників ОДА, депутатів обласної ради.

«Основним питанням, яке обговорювалось на зібранні, було питання об’єднання територіальних громад. Дискусії між депутатами і мешканцями не відрізнялись новизною. Крики, образи, звинувачення. І все це в присутності вищезгаданих гостей», – повідомляє С. Лотоцька.

За її словами, на засідання також прийшла представник партії «Самопоміч» у міській раді Львова.

«Крім запрошених представників району та області, була присутня представник Львівської міської ради. А саме депутат від “Самопомочі”, мешканка Рудно Ольга Посипанко. Вона у своєму виступі активно агітувала приєднуватись до Львова. Це і не дивно, з огляду на політичну силу, яку представляє п.Ольга. Несподіваними для мене були бурхливі овації більшості депутатів та членів виконкому, а також їх прихильників серед мешканців наших сіл представниці Садового А. Напевно чекає нас доля Кривчиць – приєднання до Львова», = резюмувала депутат.

Раніше Львівський портал писав, що село на Львівщині змушують стати частиною Пустомитівського «царства». Згодом у селі навіть провели соціологічне опитуваннясумнівного характеру з цього приводу.

10 серпня мешканці села разом із громадою Підбірців влаштували пікет під стінами обласної ради у Львові.

Як відомо, 5 серпня, депутати Лисиничівської сільської ради таки проголосували за приєднання села Лисиничі до Пустомитівської об’єднаної громади. Згодом це рішення скасував суд.

Згодом село вирішило не приєднуватися до жодної із громад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.