ОСТАННІ НОВИНИ

Торт «Наполеон» вклав на лікарняні ліжка 21 одесита

|

Через торт «Наполеон» у Одесі отруїлася 21 людина. Торт куплений  в торгівельній мережі «Обжора», виробництва кондитерського цеху торгівельної мережі «Обжора» приватного виробничо-торгового підприємства «Екстра». Всі захворілі знаходяться на лікуванні в КУ «Одеська міська інфекційна лікарня». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Держпродспоживслужби.

tort

У ході розслідування встановлено, що в мережі магазинів «Обжора»  реалізовано 150 кг торта «Наполеон», який ймовірно послужив фактором передачі інфекції, залишки небезпечної продукції вилучено з мережі магазинів «Обжора».

Направлено бригади спеціалістів для проведення санепідобстеження:

Реклама партнерів

1) кондитерського цеху ПП ТП «Екстра» за адресою: Біляївський район, с. Усатове вул. Хуторська, 101 із дотримання гігієнічних вимог виробництва кремових кондитерських виробів із відбором проб для дослідження на показники епідбезпеки, досліджень зовнішнього середовища та проведення бактеріологічного обстеження персоналу кондитерського цеху з метою встановлення джерела  та фактора передачі інфекції;

2) торгівельної мережі магазинів «Обжора» з дотримання вимог санітарного законодавства при реалізації кремових кондитерських виробів, розташованих на території м. Одеси.

Епідрозслідування та заходи по локалізації та ліквідації спалаху тривають.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.