ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян закликають долучитися до акції «Святий Миколай для військових»

|

За підтримки Фундації св. Миколая військові капелани розпочали благодійну акцію «Святий Миколай для військових». Проект передбачає закупівлю солодощів, мандарин, а також виготовлення іконок із зображенням Миколая Чудотворця та молитвою до нього. Запрошують долучитись до акції і допомогти українським воїнам відчути радість у день святого Миколая. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

ato

До дня св. Миколая капелани плануюють відвідати з подарунками курсантів Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, вихованців ліцею ім. Героїв Крут, солдатів строкової служби у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ та в кожному військовому містечку Яворівського полігону, бійців Національної гвардії України, солдат у військових частинах Львова.

Підтримати проект «Святий Миколай для військових» можна, склавши грошову пожертву у скриньку Фундації св. Миколая у:

Реклама партнерів

-Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11);

-Студентському храмі Блаженного священномученика Олексія Зарицького (вул. Лукаша, 3а);

-Студентському храмі Святого рівноапостольного князя Володимира Великого (вул. Природна, 8а).

Довідка

Фундація св. Миколая – це відділ релігійної місії Центру Військового Капеланства Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ. Головним завданням Фундації є через пропагування особи святого Миколая Чудотворця – великого доброчинця, який щодня у світі потребує добрих рук для продовження своєї місії, підтримувати проекти, які пов’язані із душпастирством (капеланським служінням) серед дітей-сиріт, військовослужбовців, студентів та в’язнів.

Фото: petrapavla.org.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.