ОСТАННІ НОВИНИ

У Червонограді п’яний чоловік «замінував» школу

|

На Львівщині чоловік у стані алкогольного сп’яніння зателефонував у поліції і повідомив, що в приміщенні школи знаходиться «вибухівка». Про це Львівському порталу повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

вибухівка

Вчора, 28 листопада, о 19:10 в Червоноградський відділ поліції по телефону «102» надійшла інформація від місцевого жителя, який зі свого мобільного телефону повідомив про те, що в приміщенні СЗШ № 2 в Червонограді, закладено вибухівку. На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Червоноград згідно з «Планом дій …». Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.

Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при головному управлінні національної поліції у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень даного навчального закладу, вибухівки та будь-яких підозрілих предметів не виявлено. З місця події було виведено 21 особу (учнів та вчителів даного навчального закладу, які там перебували).

Реклама партнерів

Мотивів здійснення вказаного повідомлення житель не пояснив. Згідно акту медичного огляду від 28.11.2016 року Червоноградської ЦМЛ перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.