ОСТАННІ НОВИНИ

У лікарнях Львова з’явилося сучасне рентгенівське обладнання

|

У Комунальній міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги сьогодні, 28 листопада, представили сучасне С-арочне рентгенівське обладнання, передає кореспондент Львівського порталу.

rentgen

Мобільні С-арочні рентгенівські апарати призначені для рентгеноскопічних досліджень при оперативному втручанні в травматології, нейрохірургії, ортопедії.

Як розповідає завідувач другого травматологічного відділення медичного закладу Віталій Сікліцький, нове обладнання, яке отримала лікарня, дасть змогу робити операції не гірші, аніж у Європі.

Реклама партнерів

«Такі ренген-системи у травматологічному відділенні забезпечать доступ хірурга до пацієнта з будь-якого боку, а також дадуть змогу отримувати якісне зображення місця травми. Також важливим є те, що з таким апаратом ми зможемо робити операції не гірші, ніж в Європі»,- запевнив він.

За словами завідувача відділення ендскопічної хірургії комунальної клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Артура Гураєвського, С-арочні апарати спрощують роботу  лікаря під час операції, а пацієнту дають можливість швидше одужати.

«Сьогодні ми представляємо нове обладнання, яке при хірургічних ендоскопічних втручаннях  дасть можливість нам більш ґрунтовно досліджувати підшлункову залозу, жовчний міхур та печінку.  Покращення візуалізації дозволить видаляти камені, стентувати протоки малоінвазивним методом. Що значно скорочує кількість ускладнень і зменшує час перебування пацієнта на лікарняному ліжку», – зазначив він.

Окрім клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, ренгенівське обладнання запрацювало також і у Комунальній 8-мій міській клінічній лікарні.

Фото: Львівський портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.