ОСТАННІ НОВИНИ

Новий Розділ проти «сусідства» із сміттєпереробним заводом, – рішення сесії міськради

|

Депутати Новороздільської міської ради на сьогоднішній позачерговій сесії прийняли заяву про недопущення будівництва сміттєпереробного комплексу на порушених гірничо-хімічною промисловістю землях біля їхнього міста. Про це у коментарі Львівському порталу повідомив депутат Новороздільської міської ради від «Батьківщини» Володимир Засанський.

сміття

Як він пояснив, заяву скерують до Львівської облдержадміністрації, Львівської обласної ради, Львівської міської ради, Миколаївської райдержадміністрації.

«Також ми звернулися до сільських рад навколишніх населених пунктів, щоби вони також підтримали нашу заяву, продублювали і також звернулися до ОДА», –  сказав Володимир Засанський.

«Вчора наш мер був на нараді в обласній адміністрації, і йому ніхто навіть не «заїкався» про цю всю ситуацію. Фактично, він також про це дізнався із преси», – зазначив депутат Новороздільської міської ради.

Відтак він висловив сподівання, що влада області таки рахуватиметься з думкою громади.

«Це наш перший сигнал. Якщо він буде проігнорований, то, думаю, збиратимемо громадськість і вдаватимемося до більш радикальних кроків», –наголосив Володимир Засанський.

«Ще у 2012 році, коли міський голова Львова Андрій Садовий заявляв про те, що сміття возитимуть до нас, у Новий Розділ, ми провели спільну сесію міської ради та навколишніх сіл і прийняли рішення про неприпустимість реалізації цих планів. Тому, будемо боротися й тепер», – заявив депутат.

Як повідомляв Львівський порталЛьвівська ОДА знайшла три земельні ділянки, де потенційно може розміщуватись сміттєпереробний комплекс. Ця заява викликала обурення у депутатів Новороздільської міської ради і вони вирішили скликати позачергову сесію.Сьогодні депутати Новороздільської міської ради зібралися  на позачергову сесію через заяву голови Львівської ОДА Олега Синютки щодо можливості будівництва поруч із їхнім містом сміттєпереробного заводу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.