ОСТАННІ НОВИНИ

Прокуратура вимагає притягнути до відповідальності львівського ректора через корупцію 

|

Прокуратурою ініційовано питання про притягнення ректора університету до відповідальності за корупційне правопорушення. Про це Львівському порталу повідомили ц прес-службі прокуратури Львівщини.

1

Прокуратурою Львівської області як спеціально уповноваженим суб’єктом у сфері протидії корупції забезпечено участь у розгляді судом протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, передбачених ч.1,2 ст.172-7 КУпАП, стосовно ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім.С.З.Гжицького.

Ректор притягувався до відповідальності у зв’язку із конфліктом інтересів, про який не повідомив свого безпосереднього керівника, при укладенні цивільно-правової угоди зі своєю дружиною щодо проведення в університеті курсу лекцій.

За результатами розгляду протоколів, Личаківським районним судом його визнано винним у вчиненні зазначених адміністративних правопорушень та накладено штраф.

Водночас, 10 серпня цього року апеляційний суд Львівської області погодився з позицією суду першої інстанції про наявність в діях ректора корупційних правопорушень, однак провадження у справі закрив у зв’язку із закінченням на момент розгляду справи строків, передбачених ст.38 КУпАП.

Разом з тим, прокуратура області наполягає на застосуванні до правопорушника встановленого законом покарання. Відтак, на адресу Міністерства освіти і науки України внесено подання про притягнення ректора до дисциплінарної відповідальності.

Фото: photo-lviv.in.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...