ОСТАННІ НОВИНИ

Мешканців Львівщини запрошують на козацький Кульчиці-фест

|

У селі Кульчиці Самбірського району  31 липня відбудеться VІ Міжнародний фестиваль козацької слави Кульчиці-фест. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

1

“Кульчиці – батьківщина багатьох українських шляхетських родів, а ще – гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного та першого кавового європейського магната й перекладача Юрія-Франца Кульчицького. Власне, цього року фестиваль присвячений річниці Юрія-Франца Кульчицького, який започаткував першу у Відні кав’ярню, а згодом відкрив для Європи й віденську каву”, – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Христина Береговська.

У рамках фестивалю у Кульчицях на площі перед музеєм Юрія Кульчицького відкриють пам’ятник, а у підвальному приміщенні музею презентують меморільну кав’ярню. Окрім того, фестиваль потішить гостей низкою заходів, зокрема майстер-класами з ремесл, виступами творчих колективів та окремих виконавців.Також у музеї Петра Сагайдачного відбудеться презентація збірки поетеси Ганни Кульчицької “Рядки зболеного серця”.

Фото: ЛОДА

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...