ОСТАННІ НОВИНИ

Відносно головного архітектора Львова Чаплінського відкрили кримінальне провадження

|

Проти чиновників управління архітектури Львівської міської ради відкрито кримінальне провадження (Єдиний реєстр досудових розслідувань – №42016141040000073 від 01.07.2016) за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 364 КК України – зловживання владою або службовим становищем. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі девелоперської компанії «Моя країна».

7

Кримінальне провадження відкрили за заявою ТОВ «Будівельна кераміка Львова», яка зіштовхнулась із системним та цілеспрямованим порушенням законодавства зі сторони Львівської міської ради, направлене на перешкоджання реалізації великого інвестиційного проекту. Зокрема, йдеться про затягування та навмисне блокування чиновниками управління архітектури видачі містобудівних умов та обмежень на будівництво житлового комплексу з нежитловими приміщеннями, паркінгом та дитячим садком по вулиці Стрийська,108.

«Понад пів року головний архітектор Львова Юліан Чаплінський затягує видачу містобудівних умов та обмежень на будівництво  по вулиці Стрийська, 108. Проект будівництва не порушує і розроблений відповідно до Генерального плану міста, плану зонування території, зокрема що стосується поверховості. Абсурд полягає в тому, що забудовник з 2004 року орендує дану земельну ділянку, відповідно до цільового призначення – будівництво житлового комплексу, розробив проект і сплачує орендну плату в бюджет міста…а чиновники міськради навмисно блокують подальшу видачу документів. Весь цей час ми отримували відписки та необгрунтовані відмови, які суперечили одна одній. Все це лягло в основу заяви про кримінальне правопорушення, яку передали прокурору Львівщини», – говорить співзасновник Девелоперської компанії «Моя країна», яка реалізовує проект, Тетяна Овчаренко.

На думку представників девелоперської компанії, прокуратура та поліція повинні вивчити дії головного архітектора у справі з блокуванням будівництва по вулиці Стрийська, 108.

«Ми розцінюємо дії головного архітектора Львова Юліана Чаплінського як такі, що порушують законодавство. Законних підстав відмовити інвесторам, які  працюють в рамках українського законодавства, немає. Питання є виключно політично вмотиваним. Правоохоронні органи повинні нарешті перевірити надані нами факти зловживань і дати об’єктивну оцінку діяльності керівництва управління архітектури», –  додає Тетяна Овчаренко.

На сьогодні слідством та вивченням документів щодо блокування чиновниками управління архітектури ЛМР будівництва на Стрийській, 108 займаються слідчі Національної поліції та прокуратури.

Нагадаємо, ч.1. Ст. 364 КК України говорить, що «зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, карається виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років».

Як відомо, забудовники – представники девелоперської компанії «Моя країна» – запрошують мера Львова Андрія Садового та головного архітектора міста Юліана Чаплінського разом пройти перевірку на поліграфі.

Також Американський інвестор проситиме посольство США захистити його права через свавілля чиновників Львова.

Про пекельний шлях інвестора читайте тут: Як у Садового «зарубують» багатомільйонного інвестора або «Андрій Іванович передумав вам допомагати»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *