ОСТАННІ НОВИНИ

Інвестор, якому дали «копняка» у Львові, будує сміттєпереробний завод на Закарпатті

|

Фінська компанія збудує на Закарпатті сміттєпереробний завод, від якого відмовився Львів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Тячівської РДА.

сміттєпер

За словами інвесторів, до трагічних подій на Грибовицькому сміттєзвалищі вони намагалися реалізувати свій проект у 94-х містах України в різних регіонах, однак отримали сприяння тільки в Тячеві. Два роки тому представники Еколоджікал Систем Солюшнс пропонували побудувати сміттєпереробний завод поблизу Львова й зустрічалися з міським головою Андрієм Садовим. Однак отримали відмову.

Натомість губернатор Закарпаття Геннадій Москаль запевнив фінських інвесторів у повній підтримці з боку обласної влади.

«Фінська структура, яка має річний оборот у 10 мільйонів євро, реалізує свій перший проект в Україні, і якщо він буде вдалий, аналогічні підприємства побудують і в інших регіонах України. Завод за новітніми технологіями займатиметься глибокою переробкою сміття з виділенням теплової енергії. Земля для будівництва виділена на околиці Тячева, на діючому сміттєзвалищі. Зараз ідуть передпроектні роботи – дослідження ґрунтів, виготовлення біологічного паспорта тощо», – повідомляють у відомстві.
За словами Г. Москаля, Закарпаття дає інвестору зелене світло.

«Ми зберемо спеціальну нараду за участі силових і контролюючих органів і дамо вказівку дати проекту цілковите зелене світло. Проблема переробки та утилізації сміття одна з найболісніших на Закарпатті, від неї страждають навіть наші сусіди по Європейському Союзу. Тому ніяких перешкод у будівництві заводу в Тячеві бути не може», – зазначив він.
За планами інвесторів завод запустять у роботу в 1 кварталі 2018 року, він перероблятиме сміття з усього Тячівського району, який нараховує близько 170 тисяч мешканців.

Раніше Львівський портал повідомляв, що інвестор сміттєпереробного заводу розповів, як його “відшили” у Садового”.

Раніше повідомлялось, що Львівська міська рада відмовила 43 інвесторам у будівництві такого заводу.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...