ОСТАННІ НОВИНИ

Львів віддав Швеції ймовірного вбивцю, а собі забрав з Італії викрадача людей

|

Львівська прокуратура видала батьківщині іноземця-злочинців, що був затримані у Львові та ще одного повернула собі зі Швеції.  Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

суд

Зокрема, на виконання доручення Генеральної прокуратури України прокуратурою Львівської області забезпечено організацію видачі в Україну громадянина, який розшукувався правоохоронними органами за вчинення у змові з іншими особами в квітні 2012 року у Львові викрадення, незаконного позбавлення волі людини та вимагання 50 тисяч доларів США викупу за її звільнення. Вказаного зловмисника було затримано на території Італійської Республіки.

За результатами розгляду запиту Генеральної прокуратури про його видачу для притягнення до кримінальної відповідальності, Міністерством юстиції Італії прийнято рішення про екстрадицію вказаної особи в Україну. Чоловік уже прийнятий українськими правоохоронцями і переданий органу досудового розслідування.

Також прокуратурою Львівської області завершено екстрадиційну перевірку стосовно громадянина Королівства Швеції, який розшукувався Інтерполом за замах на вбивство та був затриманий у Львові.

За її результатами не встановлено обставин, які б перешкоджали видачі правопорушника компетентним органам Королівства Швеція для притягнення до кримінальної відповідальності. Відтак Генеральною прокуратурою України прийнято рішення про його екстрадицію до Королівства Швеція. На цей час вказаний громадянин в умовах тримання під вартою прямує до Швеції, де постане перед судом.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...