ОСТАННІ НОВИНИ

Які дороги Львова розриють цього року

|

Цьогоріч у Львові заплановано відремонтувати вулиці: Київську, Русових, Котляревського,. Нечуя-Левицького, Садову, Земновідську, Богданівську, Пулюя – Трускавецьку. Окрім того передбачено кошти і на закінчення робіт на вул. Мечникова, пр. Червоної Калини, вул. Сихівській. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

Ремонт

За даними відомства, також планується провести аварійно-відновлювальні роботи на шляхопроводі на вул. Городоцькій та збудувати пішохідний міст на вул. Головатого – Сулими. На ці роботи у бюджеті передбачено 30 млн грн та 4 млн грн відповідно.

Зангалом у бюджеті розвитку міста, який погодив виконавчий комітет ЛМР, на капітальний ремонт доріг у цьому році передбачається понад 200 мільйонів гривень.

Реклама партнерів

Крім того, кошти на ремонти доріг також передбачені для кожної районної адміністрації міста.

Як відомо, бюджет розвитку 2016 року прийнято на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради. Зараз триває його обговорення з різними середовищами. Відтак, проект бюджету розвитку буде винесено на розгляд сесії міської ради.

Раніше Львівський портал повідомляв, що у Львові розвалюється щойно відремонтована вулиця Лисенка.

А також опублікували фоторепортаж, як зарили мільйони в калабані на щойно відкритому проспекті Свободи та площі Міцкевича.

За кілька днів по тому у Львові почали зривати щойно замощену бруківку на площі Міцкевича, аби виправити огріхи ремонтників. Вже 3-го листопада на проспекті Свободи  бруківку почали трощити відбійним молотком, бо забули залишити місце для підсвітки вулиці.

Помилки при асфальтуванні дороги також були допущені на Сихові. Після вкладання третього шару асфальту проспект Червоної Калини покрився баюрами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...